Organizatorzy

  • Puls Biznesu
  • Kulczyk Investments
O projekcie

Przed nami druga edycja konferencji Pulsu Biznesu - PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE. To wyjątkowe wydarzenie, które jak żadne inne gromadzi w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki.

Wszyscy mówcy odnieśli SUKCES w swojej dziedzinie, a ich nazwiska znane są na świecie. Opowiedzą o PASJACH, których rozwijanie stało się nie tylko źródłem energii do intensywnej pracy, ale także drogą do realizacji planów i osiągania celów. Ich wystąpienia stanowić będą bogate źródło INSPIRACJI pokazujące Polakom, że każdy z nas, niezależnie od okoliczności, może podbić świat.

Konferencja zostanie przeprowadzona w formie dwóch bloków, z których każdy składał się z sześciu dwudziestominutowych prelekcji. Obok siebie wystąpią politycy, artyści, biznesmeni i sportowcy tworząc unikatową mieszankę energicznych, pasjonujących opowieści.

Spotkanie odbędzie się w październiku w Warszawie.
W dniu konferencji na stronach pb.pl będzie można obejrzeć streaming z wydarzenia, a kilka dni później wszystkie wystąpienia zamieszczone zostaną na stronie spin.pb.pl